
Автокрісло-бустер El Camino Roro ME 1144 Royal Gray (Група 3, 22-36 кг, Іsofix), сіре
- Немає в наявності
- Код: ME 1144 Royal Gray
1 777 ₴
Автокрісло-бустер El Camino ME 1144 Roro – це безпечний і комфортний аксесуар для перевезення дітей віком від 4 до 12 років (рекомендований зріст дитини не нижче 125 см). Відповідає групі 3 та розраховане на вагу дитини від 22 до 36 кг.
✅Особливості конструкції:
-
Регулювання підлокітників: Два рівні висоти (мін. 21 см / макс. 24 см).
-
Система встановлення: По ходу руху автомобіля, з використанням штатного ременя безпеки та фіксатора ременя.
-
Сумісність з Іsofix: Є підтримка для надійного кріплення.
✅Розміри та вага:
-
Габарити: 42 см (ширина) + 8 см (підстаканник) х 24 см (висота з підлокітниками) х 38 см (глибина).
-
Вага: Нетто – 2,4 кг.
Цей бустер забезпечує оптимальний комфорт та безпеку для вашої дитини, відповідаючи сучасним стандартам безпеки.
Розміри упаковки: 43 х 16 х 41 см. Вага: брутто – 3,0 кг
Виробник залишає за собою право без повідомлення, вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 4 до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | Комбінований |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Так |
| Підголовник | Не передбачений |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння |
| Підстаканники | Є |
| Поворотний механізм | Ні |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 24 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 1 777 ₴







