
Ходунки-каталка Funny Baby 648A-48
- Немає в наявності
- Код: Funny Baby 648A-48
1 916 ₴
Ходунки-каталка Funny Baby "Перші кроки" (648A-48) – це Ігровий центр на колесах, який допоможе вашій дитині зробити перші кроки та водночас весело провести час.
✅Особливості:
-
Ігрова панель: оснащена кнопками, важелями, міні-піаніно, шестерінками, телефончиком-пискавкою, дзвінкими та рухомими елементами.
-
Знімна панель: дозволяє використовувати її окремо від ходунків.
-
Регулювання стійкості: можливість фіксації коліс для безпечної гри на місці.
-
Музика та світло: розважать дитину і зроблять гру ще цікавішою.
✅Характеристики:
-
Рекомендований вік: від 6 місяців.
-
Матеріал: якісний та безпечний пластик.
-
Мова: англійська (озвучення).
-
Живлення: працює від 2 батарейок AA (не входять у комплект).
Ігровий центр "Перші кроки" стане незамінним помічником у розвитку вашого малюка, покращуючи його моторику, координацію та навички ходіння. Це чудовий вибір для першого знайомства з інтерактивними іграшками!
Розміри упаковки: 47,5 × 44,5 × 18,5 см.
Виробник залишає за собою право без повідомлення, вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Funny baby |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Ігрова панель, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 58 см |
- Ціна: 1 916 ₴










