
Ходунки Bambi M 3656-2 Green
- Немає в наявності
- Код: M 3656-2 Green
1 423 ₴
Дитячі ходунки Bambi M 3656 ведмедик — це зручний, багатофункціональний пристрій, створений для підтримки перших кроків вашого малюка. Ці ходунки забезпечують надійну підтримку, комфорт і веселий час, завдяки ігровій панелі з музикою та світлом.
✅Основні характеристики:
-
Габаритний розмір (Д/Ш/В): 66,5 × 58,5 × 57 см.
-
Регулювання висоти: доступно 3 положення для адаптації до зросту дитини.
-
Висота до столика: 37–41 см.
-
Висота до сидіння: 24–28 см.
-
Висота до спинки: 50–54 см.
✅Функціональні особливості:
-
Знімна панель: оснащена музичними та світловими ефектами, працює від 2 батарейок типу AA (не входять до комплекту).
-
Ігрові елементи: рухомі деталі для розвитку моторики та уяви.
-
Колеса: 7 міцних коліс діаметром 6 см забезпечують плавний рух.
-
Стопор: 2 надійні стопори для безпеки.
✅Переваги:
-
Ергономічний дизайн: регульована висота дозволяє налаштувати ходунки під зріст дитини.
-
Якісні матеріали: виготовлені з безпечних і довговічних матеріалів.
-
Зручність у використанні: легко складаються для зберігання та транспортування.
Дитячі ходунки Bambi стануть надійним помічником для вашого малюка, забезпечуючи комфорт та сприяючи його фізичному розвитку в перші роки життя.
Упаковка: Пакується в картон та стрейч. Розмір пакування 69х15х61 см. Вага 6 кг.
Виробник залишає за собою право без повідомлення, вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Регулювання сидіння за висотою, Блокування коліс, Знімний чохол для сидіння, Ігрові підвіски, Світлові ефекти, Ігрова панель, Мелодії, Звукові ефекти, Поворотність коліс на 360° |
| Кількість коліс | 7 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 66.5 см |
| Ширина | 58.5 см |
| Висота | 57 см |
| Вага | 5 кг |
- Ціна: 1 423 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка: Пакується в картон та стрейч. Розмір пакування 69х15х61 см. Вага 6 кг.


