
Автокрісло з бустером Joy 4530 G (Група 1-2-3, 9-36 кг)
- Немає в наявності
- Код: 4530 G
2 887 ₴
Автокрісло з бустером Joy (група 1-2-3, 9-36 кг) - це ідеальний вибір для безпеки та комфорту вашої дитини під час подорожей. Це універсальне автокрісло підійде для дітей від народження до 12 років, адже воно росте разом з вашим малюком.
Розміри автокрісла (ШхГхВ) 45х40х68 см. Спинка регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння та має можливість відкидатися на 180°, забезпечуючи максимальний комфорт під час сну.
✅Основні характеристики:
-
Спинка регулюється відповідно до спинки автомобільного сидіння, тому має можливість відкидатися на 180°.
-
8 положень регулювання підголівника
-
Знімний вкладиш-підголовник на зав'язках
-
Трансформація в бустер
-
Знімний м'який вкладиш
-
Регульовані плечові накладки на ременях безпеки
-
Знімний чохол
✅Безпека
-
Кріплення дитини: 5-ти точковий ремінь автокрісла / штатний ремінь автомобіля.
-
Кріплення автокрісла: штатний ремінь автомобіля.
-
Напрямок встановлення: по ходу руху.
Виробник залишає за собою право без повідомлення вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, які не погіршують якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Штатний ремінь |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Підголовник | Регульований |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 68 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 2 887 ₴





