
Велобіг Profi Kids MBB 1010-1 (Колеса надувні 12 дюймів)
- Готово до відправки
- Код: MBB 1010-1
2 102 ₴
1 883 ₴
Велобіг Profi Kids – це поєднання сучасних технологій та безпечної конструкції, яке допоможе дитині освоїти навички керування двоколісним транспортом. Легка нейлонова рама та вилка забезпечують зручність у користуванні, а міцні алюмінієві ободи гарантують довговічність.
Головною перевагою цієї моделі є ергономічне регулювання висоти. Завдяки вбудованому ексцентрику, сидіння легко підлаштовується під зріст дитини. Регульоване кермо дозволяє адаптувати велобіг для комфортного катання.
Великі 12-дюймові колеса забезпечують плавну їзду навіть на нерівній поверхні. Завдяки малій вазі – 3,3 кг, велобіг можна без зусиль переносити та транспортувати.
✅Переваги моделі:
-
Легка та міцна нейлонова рама
-
Регульоване кермо для зручного управління
-
Надійні алюмінієві ободи
-
Вбудований ексцентрик для швидкого регулювання висоти сидіння
-
Колеса діаметром 12 дюймів
-
Вага – 3,3 кг
Велобіг Profi Kids стане чудовим подарунком для малюка, допоможе йому розвинути координацію, зміцнити м’язи та отримати задоволення від активного дозвілля.
Виробник залишає за собою право без повідомлення вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 883 ₴




