
Сортер машинка Автошка Limo Toy 9170 UA
- Немає в наявності
- Код: 9170 UA
602 ₴
Розвиваюча іграшка сортер "Автошка" модель 9170 UA – весела навчальна гра для малюків
Розвиваючий сортер "Автошка" – це чудова іграшка для малюків від 18 місяців, яка поєднує гру та навчання. Виготовлена у формі машинки, вона допомагає дитині освоїти базові поняття геометричних фігур і розвинути дрібну моторику. Малюку потрібно знайти правильний отвір для кожної фігурки, а потім дістати їх через зручний багажник, що відкривається. Додатковий інтерес викликає музичний супровід українською мовою та підсвічування фар. Іграшка також може самостійно рухатися у різні боки, що робить гру ще захопливішою. При необхідності звук можна вимкнути. Сортер працює від батарейок, що робить його зручним у використанні.
Характеристики:
Загальна інформація:-
Рекомендований вік: від 18 місяців
-
Форма: машинка
-
Функціональність: навчальна гра, розвиваючі елементи
-
Розмір упаковки: 23,5 × 15,5 × 15 см
-
Тип: батарейки 3 штуки, типу АА (не входять до комплекту)
-
Відкритий багажник для вилучення фігурок
-
Їздить у різні боки
-
Відтворює пісеньки українською мовою (з можливістю вимкнення звуку)
-
Світлові ефекти (фари)
-
Машинка-сортер
-
Геометричні фігурки із зображеннями фруктів (6 штук)
-
Пакування
Виробник залишає за собою право без повідомлення продавця вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 155 мм |
- Ціна: 602 ₴




