
Ходунки-штовхач 2 в 1 El Camino Multiway ME 1163 Pink
- Немає в наявності
- Код: ME 1163 Pink
2 519 ₴
Ходунки-штовхач 2 в 1 Multiway ME 1163 Pink – надійний помічник для перших кроків вашого малюка
Ходунки-штовхач ME 1163 Multiway Pink – це чудовий вибір для дітей, які починають досліджувати світ та вчитися ходити. Завдяки продуманій конструкції та функціональності, ця модель допоможе дитині розвинути координацію рухів, підтримуючи безпеку та комфорт. Вони оснащені шістьма колесами, що забезпечують плавний рух, музичною панеллю для розваг та світловими ефектами для ще більшого зацікавлення малюка.
Характеристики
✅Загальна інформація-
Тип: ходунки з функцією "перші кроки"
-
Вік дитини: від 6 місяців
-
Колір: сірий
-
Функціональність: 2 в 1 (ходунки + штовхач)
-
Розмір (довжина/ширина/висота): 69 см / 54 см / 50 см
-
Регулювання висоти: 2 положення
-
Висота від підлоги до столика: 37-41 см
-
Висота від підлоги до сидіння: 18-22 см
-
Висота від підлоги до спинки: 49-53 см
-
Панель: знімна
-
Музика: є, працює від 2 батарейок AA (не входять у комплект)
-
Світлові ефекти: є
-
Додатково: рухомі деталі для гри
-
Кількість коліс: 6 шт.
-
Матеріал коліс: пластик + гума
-
Передні колеса: 4 шт., розмір 5 см
-
Задні колеса: 2 шт., розмір 9 см
-
Стопори: на задніх колесах
-
Антипороги: 2 шт.
-
Батьківська ручка: відсутня
-
Ходунки-штовхач
-
Інструкція
-
Упаковка (розмір: 56×20×71 см, вага брутто/нетто: 4,8/3,6 кг)
Виробник залишає за собою право без повідомлення продавця, вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Регулювання сидіння за висотою, Блокування коліс, Знімний чохол для сидіння, Ігрові підвіски, Світлові ефекти, Ігрова панель, Мелодії, Звукові ефекти, Знімне сидіння, Поворотність коліс на 360° |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 69 см |
| Ширина | 54 см |
| Висота | 50 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота від підлоги до сидіння | 22 см |
- Ціна: 2 519 ₴







