
Заколисуючий центр-шезлонг 4 в 1 Mastela 8114
- Немає в наявності
- Код: Mastela 8114
3 740 ₴
Універсальний закачуючий центр-гойдалка 4-в-1 Mastela для комфортного догляду за малюком, стане незамінним помічником для батьків і затишним місцем відпочинку для вашої дитини. Завдяки функціональності "4-в-1" пристрій поєднує в собі гойдалку, шезлонг, укачувальний центр і стільчик зі столиком для годування.
✅ Основні характеристики:
-
Тип: 4-в-1 (гойдалка, шезлонг, укачувальний центр, стільчик)
-
Вік дитини: від народження до 18 кг
-
Габарити: 74х56х79 см
-
Розмір спального місця: 71х34 см
✅ Комфорт і функціональність:
-
Регульована спинка забезпечує зручний відпочинок дитини.
-
Вбудований таймер хитання (15, 30, 45 хвилин) з автоматичним відключенням через 60 хвилин.
-
П'ять швидкостей хитання підлаштовуються під настрій і потреби малюка.
-
15 мелодій та MP3-плеєр із можливістю підключення через USB створять атмосферу спокою та розваг.
-
Регулювання гучності для комфортного прослуховування музики.
-
Панель управління підтримує APP-додаток для дистанційного керування (Android/iOS).
✅ Безпека та зручність:
-
П’ятиточкові ремені безпеки надійно фіксують дитину під час гойдання.
-
Регульований кут нахилу спинки (132° - 158°) для комфортного відпочинку чи сну.
-
Міцна конструкція зі складаним механізмом забезпечує компактне зберігання.
✅ Комплектація:
-
Знімний м’який матрац (61х34 см) з дихаючої тканини.
-
Знімний столик із захистом від сповзання — ідеальний для годування або ігор.
-
Капюшон із двома іграшками для додаткових розваг.
-
Москітна сітка, що захищає дитину під час відпочинку на свіжому повітрі.
-
Кабель для живлення через USB для зручного підключення до електромережі чи портативного акумулятора.
✅ Матеріали та якість:
-
Каркас із міцного металу та пластику.
-
Обшивка з приємної на дотик тканини льон, яка легко знімається та переться.
Ця гойдалка створена для того, щоб дарувати вашій дитині комфорт і безпеку, а вам — спокій та свободу рук у повсякденних справах!
Упаковка: Брутто 5кг, нетто 4,3 кг / 53-15-49см.
Виробник залишає за собою право без повідомлення, вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MASTELA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Комплектація захисним бампером | Так |
| Швидкість гойдання | 5 |
| Особливості | Знімний чохол для сидіння, Ігрові підвіски, Регульована спинка, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Електронний музичний блок | Так |
| Знімна накладка на сидіння для новонароджених | Так |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Додатковий матрасик | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Навісний ігровий елемент | дуга з іграшками |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Механізм гойдання | Так |
| Контроль гойдання таймером | Так |
| Функція вібрації | Так |
| Швидкість вібрації | 5 |
| Контроль вібрації таймером | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 56 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Висота | 79 мм |
| Вага | 3.9 кг |
- Ціна: 3 740 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковка: Брутто 5кг, нетто 4,3 кг / 53-15-49см.







