
Стільчик для годування Joy K-11058
- Немає в наявності
- Код: Joy K-01201
4 018 ₴
Стільчик для годування Joy створений для максимального комфорту та безпеки вашого малюка під час годування. Завдяки багатофункціональності та сучасному дизайну, цей стільчик стане незамінним помічником для батьків.
✅Ключові особливості:
-
Регульована стільниця: можливість встановити у 3-х положеннях для зручності під час прийому їжі.
-
Ремені безпеки: п'ятиточкові для надійної фіксації дитини.
-
Колеса з гальмом: передні та задні колеса забезпечені гальмами для безпеки та мобільності.
-
Регульована спинка: можливість змінювати нахил спинки у 3 положеннях для комфорту дитини.
-
Регулювання висоти: 7 положень для адаптації під зріст дитини або висоту столу.
-
Знімна стільниця та піднос: легко очищуються після прийому їжі.
-
Знімний чохол: виготовлений з матеріалу (м'який ПВХ), який легко миється.
-
Кошик для приладдя: зручно для зберігання іграшок або речей дитини.
✅Габарити:
-
Розміри стільчика: 55 х 79 х 115 см.
-
Вага нетто: 9,5 кг.
Упаковка: Картонна коробка 46.5 см × 24 см × 60.5 см, Вес 10 кг.
Стільчик для годування Joy поєднує в собі стиль, функціональність і турботу про вашу дитину, що робить його ідеальним вибором для кожної сім'ї.
Цей стільчик не тільки спрощує процес годування, а й додає естетики вашому інтер'єру завдяки сучасному дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JOY |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Матеріал виготовлення каркаса | метал, пластик |
| Опори стільчика | ніжки, коліщата |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 7 |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Вид аксесуара | Чохол, Піднос, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Так |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 79 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 117 мм |
| Вага стільчика | 9.5 кг |
- Ціна: 4 018 ₴








