
Велобіг Profi Kids MBB 1011-2 (Колеса надувні 12 дюймів)
- Готово до відправки
- Код: MBB 1011-2
2 102 ₴
1 883 ₴
Велобіг Profi Kids – це ідеальне рішення для малюків, які роблять перші кроки у світі двоколісного транспорту. Завдяки легкій нейлоновій рамі та продуманій конструкції, ця модель допомагає дитині легко навчитися тримати рівновагу, покращувати координацію та підготуватися до їзди на велосипеді.
Велобіг оснащений регульованим кермом, що дозволяє адаптувати транспорт під ріст дитини. Сидіння також легко регулюється завдяки вбудованому ексцентрику, що забезпечує максимальний комфорт під час катання.
Легкі та міцні алюмінієві ободи роблять конструкцію більш довговічною, а 12-дюймові колеса забезпечують плавний і м’який хід. При вазі всього 3,3 кг, велобіг дуже зручний для дитини та його легко переносити батькам.
✅Основні характеристики:
-
Нейлонова рама та вилка
-
Регульоване кермо
-
Легкі алюмінієві ободи
-
Вбудований ексцентрик для налаштування висоти сидіння
-
Колеса діаметром 12 дюймів
-
Вага: 3,3 кг
Велобіг Profi Kids стане чудовим вибором для активного дозвілля дитини, допоможе розвивати фізичні навички та зробить прогулянки ще цікавішими.
Виробник залишає за собою право без повідомлення вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Вага | 3.3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 883 ₴


