
Каталка-толокар Bambi M 5762-3
- Немає в наявності
- Код: M 5762-3
986 ₴
Дитяча каталка-толокар Bambi Little Bear M 5762 – це стильний і зручний транспорт для малюків від 1 до 3 років. Вона допомагає дитині розвивати координацію рухів, зміцнювати м’язи ніг і приносить багато радості під час прогулянок. Завдяки ергономічному дизайну, малюк зможе комфортно сидіти та легко керувати толокаром.
✅Особливості моделі:
-
Світлові ефекти. Передні фари загоряються, що робить катання ще цікавішим.
-
Музичний супровід. Вбудовані мелодії забезпечують веселі емоції для малюка.
-
Зручні розміри: довжина – 56 см, ширина – 22 см, висота до керма – 34 см.
-
Легка вага: 1,8 кг
-
Стійка конструкція. Чотири пластикові колеса діаметром 15 см забезпечують плавний і безпечний рух.
-
Міцний матеріал. Сидіння та корпус виконані з високоякісного пластику, що витримує навантаження до 30 кг.
-
Живлення. Для роботи світла та музики потрібні 2 батарейки AAA (у комплект не входять).
Упаковака: Вага 1,4кг. Розмір 58-16-29 см.
Каталка-толокар Bambi M 5762 стане чудовим подарунком для вашого малюка, допоможе розвинути навички самостійного пересування та подарує багато веселих моментів.
Виробник залишає за собою право без повідомлення вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 34 см |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 986 ₴






